Číslo položky: 13151
Panorama s řekou
popis: Olej na plátně, rozměr 76 x 90,5 cm, malba poškozena. Rok 1941. Autor patří do umělecké skupiny Mladí lvi v kleci: německy hovořících výtvarníků z Čech, Moravy a Slezska v meziválečném období.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 500,00 Kč |