Číslo položky: 13149
Moje sledované obrazy Borovice u cesty
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 97 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

09.06.2021 21:44