Číslo položky: 13131
Růžová zahrada
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 43 x 43 cm, zaskleno, sklo poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |