Číslo položky: 13137
Zahrady v Opočně
popis: Olej na lepence, rozměr 42 x 49 cm, malba mírně poškozena, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč