Moje sledované obrazy Zima na Valašsku
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 65 cm. Signováno na rubu.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

14.06.2021 21:30