Nesignováno .
Číslo položky: 12816
Moje sledované obrazy Olympia - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry : 125 x 190 cm. Starší, velmi kvalitní kopie Manetovy Olympie.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
34 000 Kč