Vlček
Číslo položky: 13110
popis: Olej na desce, rozměr 55 x 67 cm, zaskleno, malba mírně poškozena
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

14.06.2021 21:52

1 000,00 Kč 14.6.2021 10:18:07