Zpět na aukce Karel Oldřich
popis: Akvarel, rozměr 36 x 88,5 cm, zaskleno
o autorovi: Narodil se 19.4.1912 v Pardubicích a zemřel 16.2.1990 v Pardubicích.

Byl žákem krajinářské školy Oldřicha Blažíčka a grafické školy C. Boudy. Maloval obrazy z Polabí, Pardubic, Českomoravské vysočiny a Orlických hor. Jako grafik vytvořil hlavně v litografii 250 knižních značek a vyzdobil několik bibliofilních knih.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

14.06.2021 19:52