Číslo položky: 5891
Babička
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 53 cm, datováno 1908 Kvalitní ukázka figurální tvorby rok po skončení studií na akademii.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |