Moucha Jaroslav
Číslo položky: 12674
Moje sledované obrazy Nový most pod Barborou
popis: Akvarel na papíře, rozměr 44,5 x 65,5 cm, volný list, poškozeno
o autorovi: 1899 - 1993
Kutnohorský hudebník a malíř, který ve svých akvarelech zachycoval krásu přírody. Taktéž malíř kutnohorských motivů. Jeho obrazy byly tištěny na pohlednice.
Vyvolávací cena:
600 Kč
800 Kč