Hála Zdeněk
Číslo položky: 12680
Moje sledované obrazy Kytice s kosatci
popis: Olej na sololitu, rozměr 61 x 45 cm, nerámováno
o autorovi: Zastoupen např. ve sbírkách Moravské galerie v Brně
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

14.06.2021 20:04

500,00 Kč 14.6.2021 19:54:56