Zpět na aukce Hála Zdeněk
Moje sledované obrazy Vesnice u Týna
popis: Olej na sololitu, rozměr 49 x 59,5 cm, nerámováno
o autorovi: Zastoupen např. ve sbírkách Moravské galerie v Brně
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

14.06.2021 20:06

500,00 Kč 1.5.2021 22:24:54