Hála Zdeněk
Číslo položky: 12678
Moje sledované obrazy Zátiší s lahvemi
popis: Olej na sololitu, rozměr 50,5 x 39 cm, nesignováno, nerámováno
o autorovi: Zastoupen např. ve sbírkách Moravské galerie v Brně
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

14.06.2021 20:02