Číslo položky: 12678
Zátiší s lahvemi
popis: Olej na sololitu, rozměr 50,5 x 39 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
14.06.2021 20:02