Číslo položky: 12677
Zátiší s vázou
popis: Olej na překližce, rozměr 34 x 43,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
900 Kč
900 Kč
800,00 Kč |
600,00 Kč |