Zpět na aukce Hála Zdeněk
Moje sledované obrazy Zátiší s vázou
popis: Olej na překližce, rozměr 34 x 43,5 cm, nerámováno
o autorovi: Zastoupen např. ve sbírkách Moravské galerie v Brně
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč