Číslo položky: 5974
Hradčany z Malé Strany
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 115 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
25 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |