Autor nezjištěn
Číslo položky: 12649
popis: Olej na plátně, rozměr 35 x 35,5 cm, značeno parafou
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč