Číslo položky: 12585
Muškáty
popis: Akvarel, rozměry: 64 x 44,5cm, volný list, poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
900 Kč
900 Kč
900,00 Kč |
700,00 Kč |