Číslo položky: 5838
Velký lev
popis: Perokresba - Tuš + běloba, rozměr listu 37 x 29,5 cm, nerámováno.Signováno monogramem ZB .
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |