Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Matka s dítětem
popis: Olej na plátně, rozměr 62,5 x 47 cm, malba poškozena .Rok 1910. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč