Číslo položky: 12627
Královnička
popis: Olej na plátně, rozměr 85 x 76 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
23 000 Kč
23 000 Kč
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
13 100,00 Kč |
11 100,00 Kč |
9 600,00 Kč |
8 600,00 Kč |
8 500,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |