Zpět na aukce Neznačeno
Moje sledované obrazy Žena v zelenkavých šatech
popis: Porcelánová plastika, výška 31 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.06.2021 19:04

1 500,00 Kč 5.4.2021 22:14:40