Zpět na aukce Svoboda Josef
Moje sledované obrazy Madona s dítětem
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 80, autorský rám poškozen
o autorovi: Narodil se 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních.
Malíř krajinář a grafik.
Učil se tři roky u malíře E. Čiháka, absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii.
(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč

20.02.2018 18:25

6 000,00 Kč 15.12.2017 22:00:31