Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Řeka v městečku
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 59 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč

14.06.2021 21:08

1 300,00 Kč 14.6.2021 21:03:21