Číslo položky: 12676
Řeka v městečku
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 59 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
14.06.2021 21:08
1 300,00 Kč | 14.6.2021 21:03:21 |