Zpět na aukce Novák Karel
Moje sledované obrazy Skalnaté pobřeží
popis: Olej na plátně, rozměr 49,5 x 97 cm, malba mírně poškozena
o autorovi: Narodil se 23.7.1915 v Rohatci u Hodonína a zemřel v roce 2006.
Studoval na státní pedagogické akademii, pak figurální malířství u prof. K. Mináře, J. Obrovského a O. Stefana. Učil na základních a středních školách na jižní Moravě a na Slovensku. Jeho dílo je spjato s jižní Moravou. Vedle realistické malby se zabýval grafikou, kresbou a plakátovou tvorbou.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

14.06.2021 21:04

1 800,00 Kč 9.5.2021 19:46:04