Číslo položky: 12824
Letní kytice ve váze
popis: Olej na plátně, rozměry : 65 x 50 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |