Nesignováno .
Číslo položky: 12858
Moje sledované obrazy Parník Vyšehrad u Vyšehradu
popis: Olej na plátně, rozměry : 52,5 x 66 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč