Moje sledované obrazy Jezero v horách
popis: Olej na plátně, rozměry : 56 x 65 cm. Datováno 1846
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč