Číslo položky: 12807
Hutníci
popis: Olej na plátně, rozměry ve výřezu pasparty : 31 x 26,5 cm. poškozený rám.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
9 800 Kč
9 800 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 300,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |