Číslo položky: 12825
Zátiší s růžemi a hrozny
popis: Olej na plátně, rozměry : 59,5 x 80,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |