Zpět na aukce Fischer Carl Holger
Moje sledované obrazy Zátiší s růžemi a hrozny
popis: Olej na plátně, rozměry : 59,5 x 80,5 cm, nerámováno
o autorovi: CARL HOLGER FISCHER (1885 - 1955)
Dáský malíř, mezi jeho časté motivy patří kytice, zátiší, ale i figurální kompozice.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč