Zpět na aukce Vlach František
Moje sledované obrazy Berounka u Radotína
popis: Olej na lepence, rozměry : 40 x 60,5 cm, nerámováno
o autorovi: František Vlach (10. října 1941, Praha) Malíř, sochař, grafik. V letech 1958 – 1962 studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze.
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
3 100 Kč