Číslo položky: 12891
Tlumačov 1929
popis: Olej na plátně, rozměry : 79 x 100 cm, datováno 1929
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.06.2021 19:54