Číslo položky: 12798
Dáma v čepci
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 55 x 46,5 cm. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
20 300 Kč
20 300 Kč
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |