Pulzer Adolf
Číslo položky: 12798
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 55 x 46,5 cm. Nově rámováno
o autorovi: *1813 † ??? Židovský malíř. Rodák z Polné se narodil v domě čp. 17. V útlém věku přesídlil do Prahy a věnoval se studiu malířství. Od počátku své malířské dráhy se věnoval malbě portrétů.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 300 Kč