Nesignováno .
Číslo položky: 12804
Moje sledované obrazy Portrét muže s řádem
popis: Olej na plechu, rozměry : 34 x 25 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

09.06.2021 20:24

1 500,00 Kč 11.5.2021 10:54:09