Číslo položky: 12832
V okopávce
popis: Olej na dřevě, rozměry : 45 x 24,5 cm, nerámováno, dřevěná deska mírně prohnutá
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
14.06.2021 20:22