Číslo položky: 12810
Portrét muže
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 48 x 38 cm, 19 století, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300,00 Kč |