Nesignováno .
Číslo položky: 12856
popis: Olej na plátně, rozměry : 42 x 52 cm , s rámem: 57 x 69,5 cm. Dřevěný, řezaný rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč