Číslo položky: 12715
Město u řeky
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 70 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
7 100 Kč
7 100 Kč
5 600,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |