Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Dívka s květinou
popis: Olej na plátně, fixováno na dřevě, rozměry : 34,5 x 26 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

09.06.2021 20:22