Číslo položky: 12784
Dolomity
popis: Olej na kartonu, rozměry : 26 x 32,5 cm, nesignováno, dar od autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
07.06.2021 21:06