Číslo položky: 12729
Malostranská ulička v noci
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm. Nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |