Mamedov Vugar
Číslo položky: 12729
Moje sledované obrazy Malostranská ulička v noci
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm. Nerámováno.
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč