Číslo položky: 5793
Květiny
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 25 cm, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
14.12.2017 19:55