Mamedov Vugar
Číslo položky: 12730
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, Nerámováno, odkaz na you tube: https://www.youtube.com/watch?v=V912_xtheDs&t=166s
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč