Mamedov Vugar
Číslo položky: 12731
Moje sledované obrazy Tramvaj v Karmelitské ulici
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno, odkaz na you tube: https://youtu.be/rKI8rtHy3o4
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč