Zpět na aukce Mamedov Vugar
Moje sledované obrazy Tramvaj v Karmelitské ulici
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno, odkaz na you tube: https://youtu.be/rKI8rtHy3o4
o autorovi: Narozen 25. března 1966. Před nástupem na Státní akademii umění
a průmyslu v Petrohradě pojmenovanou po A. L. Stieglitzovi na
katedře monumentální malby absolvoval uměleckou školu akademické
malířské školy. Od roku 1998 je členem petrohradské pobočky
Svazu umělců Ruska. Účastník mnoha výstav, včetně osobních, v
Petrohradě, v různých městech Německa, Polska, Finska a dalších
zemí.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč