Mamedov Vugar
Číslo položky: 12728
Moje sledované obrazy Kostel sv. Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč