Číslo položky: 12728
Kostel sv. Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč