Číslo položky: 12298
Předjaří
popis: Olej na lepence, rozměry : 26,5 x 70 cm. Poškozený rám.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.06.2021 19:30
1 000,00 Kč | 14.6.2021 10:14:25 |